петък, 5 октомври 2012 г.

Левски удари Литекс с 2:1

Левски победи с 2:1 Литекс на "Герена" и продължава битката си с Лудогорец за първото място. В 30-ата минута Илко Пиргов направи безумна грешка, като не успя да хване едно центриране и позволи на Базил де Карвальо на празна врата без проблеми да вкара за 1:0.
В 63-ата минута, когато Георги Миланов вкара, след като стреля от границата на наказателното поле и опъна мрежата на "сините" за 1:1.

Десет минути по-късно и Литекс остана в намален състав, след като Александър Цветков си изкара втори жълт картон и бе пратен преждевременно в съблекалните.

"Сините" се втурнаха в атаки и успяха да стигнат до попадението, след като златната резерва Симеон Райков вкара страхотен гол в 84-ата минута и донесе трите точки на Левски.