четвъртък, 1 ноември 2012 г.

ЦСКА размаза Лудогорец, въпреки съдията

ЦСКА напълно надигра и съвсем заслужено победи с 2:1 Лудогорец в Разград в първа среща от 1/16-финалите в турнира за Купата на България. Миро Иванов откри за "милионерите" в средата на първата част, но още преди почивката Мишел Платини изравни след пас на Лукас Саша.
През второто полувреме ролите в редиците на армейците се размениха, след като Платини изведе Саша, а бразилецът с удар по земята направи 2:1 за ЦСКА.

Въпреки победата, червените останаха крайно недоволни от съдийството на Христо Ристосков. Реферът не даде две чисти дузпи за ЦСКА, с което си навлече гнева на столичани.

"Почва да ми доставя удоволствие да гледам нашите съдии на такова добро ниво във всеки кръг. Направо се просълзявам", саркастичен бе Стойчо Младенов след срещата.